21.3.2016 14:00 | Zaujímavosti

To je trapas! Pažraví turisti v all you can eat reštaurácii

Chamtiví turisti sa neovládli.
Chamtiví turisti sa neovládli.
Zdroj: twitter.com
Zjedz koľko vládzeš je sloganom takzvaných all you can eat reštaurácií, ktoré poznáme aj na Slovensku. Niekedy to ale s ich návštevou netreba preháňať. 

Na skupinu turistov sa spustila vlna kritiky, potom ako si naložili obrovské množstvo jedla na taniere. Chamtiví zákazníci si naložili hromadu kreviet. Na kameru to zachytil jeden so stravníkov v Thajsku a hlavnými hladošmi v akcii sú čínski turisti, informuje mirror.co.uk.

Ľudia sa tlačili pred bufetovým stolom a chceli si naložiť všetky morské plody, ktoré boli na stole. Jedna žena mala až tri taniere plné kreviet. Najskôr sa fotografie z tejto trápnej akcie objavili na čínskej sociálnej sieti Weibo a neskôr aj na Twitteri. Ide najmä o to, že po nich zostalo množstvo jedla na stoloch, ktoré nakoniec ani nezjedli a museli to vyhodiť. 

Ľudia to komentovali so slovami „aká škoda“. Na druhej strane to ale podľa niektorých komentujúcich má svoj dôvod. V Číne sú podľa miestnych premrštené ceny za krevety a dokážu sa vyšplhať až na okolo 200 eur za tanier. 

VIDEO: Pozrite si, ako si chamtiví turisti nakladali. 

Čítajte ďalej
VIDEO
Prečítajte si aj
Najčítanejšie