8.3.2016 14:00 | Zaujímavosti

Toto neskúšajte, na to potrebujete celoživotný tréning!

Alkohol, to je moje milá ...
Alkohol, to je moje milá ...
Zdroj: reprofoto YouTube
Aj piť treba vedieť. Na Slovensku to padne vhod každú chvíľu, ale sú krajiny sveta, kde je doslova chľastanie národným športom.

Doslova preborníkom sa tak javí postarší Ukrajinec, ktorý kladne prijal výzvu skupiny výrastkov na vypitie sedemdecky vodky za minútu. Povedal, že žiadny problém. S pomocou cigarety a dvoch prestávok ju stiahol z všeobecnému uznaniu okolostojacich mladíkov. Čo sa však v jeho prípade stalo do dopití? Bežný konzument by asi prevrátil oči ako výherný automat a pomaly padol k zemi, ale mužík k prekvapeniu všetkých rázne bez zaváhania odkráčal k smetiaku a prázdnu fľašu slušne zahodil.Pridávame aj pár tematických vtipov a veselú pesničku:

V Rusku chodí chlapík po cintoríne a číta stuhy na vencoch: Od manželky, Od pracovného kolektívu, Od svokry, Od vedenia podniku... Takto pochodí všetky hroby a nakoniec si vydýchne: - To je dobre. Od vodky neumrel nikto!

Pijem preto, lebo človek má robiť to, čo mu ide najlepšie.

Hovorí sa, že pitie mlieka ťa posilní. Vypi päť pohárov mlieka a skús pohnúť stenou. Nejde? Teraz vypi päť pohárov vodky ... a stena sa hýbe sama!

Keď máš 15 rokov a už miešaš pivo s vodkou, tak v 20-tich budeš miešať piesok s cementom.

Keby alkoholizmus bolo vierovyznanie, tak východ Slovenska je pútnické miesto.

VIDEO: Vodka songČítajte ďalej
VIDEO
Najčítanejšie