22.4.2015 12:00 | Adam Girl

ADAM GIRL Ema: Pozor, má telo až nebezpečne sexi!

Dobrá správa: Je nahá. Zlá správa: Je zadaná :)
Dobrá správa: Je nahá. Zlá správa: Je zadaná :)
Zdroj: Dušan Křístek
Vytiahli sme na vás ťažký kaliber. Na toto telo by mala mať Ema zbrojný preukaz. Je nám úplne jasné, že by ste ju radi mali ako ďalší zárez.

Ema Lx
podnikateľka / fotomodelka


 

Vek: 27 rokov

Miery:  92 - 62 - 90

Koníčky: Mojím koníčkom je náš statok s množstvom zvierat, a hlavne kone. Milujem kone! A potom samozrejme fotomodeling.

Ako sa udržiavaš fit? Hlavne zdravo jesť a práca :)

Skúsenosti s fotomodelingom? Mám, už nejaký čas fotím, ale skúseností nie je nikdy dosť a s každý fotením je ich viac a viac.

Čo si na mužoch hlavne všímaš, a čím ťa vedia zaujať?  No tak hlavne čo si všímam sú topánky. Tie veľa napovedia, nech sa muž snaží ako len chce. A čím ma zaujmú? Vzhľad nie je to hlavné a podstatné,  ale neznamená to, že by sa muž o seba nemal starať, to v žiadnom prípade! Napriek tomu všetkému je na prvom mieste charizma a povaha. Pokiaľ ma nezaujme tým aký je, tak potom už ničím, a so zvyškom sa dá vždy niečo urobiť :D

Si zadaná? Áno som, už 7 rokov. A je to on, bez ktorého už by som nemohla žiť. Je súčasťou môjho ja, a bez neho by ma bola iba polovica.  Ale nebojte sa, všetko nie je vždy iba ružové, občas býva aj zamračené, ale to k tomu patrí! Takto podľa mňa vyzerá pravá láska so všetkým čo k tomu patrí!

Ako sa necháš najradšej rozmaznávať od priateľa? Tak úžasné je, keď som uťahaná, keď ma chytajú šialené chute na jedlo, keď sa mi zbiehajú slinky na všetko možné, a on mi uvarí nejakú dobrotu a donesie mi ju do peliešku.

Môj sen? Snov mám veľa, tie najväčšie sa mi už splnili, ale treba mať ďalšie a ďalšie a nevzdávať sa ich. Iba tak sa môžu splniť.

Plány do budúcnosti? ... tak tých mám veľa, a stále pribúdajú.

VIDEO: Krásna kočka v krásnom prostredí je čistá dokonalosť.

Našej modelke sa o skvelú vizáž postarala Viktória Kovácsová.

VIDEO: Hezky česky a pekný výsledok  je na svete


Čítajte ďalej
VIDEO
Prečítajte si aj
Najčítanejšie