27.8.2012 13:30 | Macho

Hotel Ring***: Spája motoristický šport s oddychom

Hotel Ring v sebe nezaprie športového ducha.
Hotel Ring v sebe nezaprie športového ducha.
Zdroj: www.hotelring.sk
Hotel Ring sa nachádza blízko dedinky Orechová Potôň a je súčasťou areálu prvého slovenského motoristického okruhu Slovakia Ring.

Na prízemí je situovaná recepcia, reštaurácia a lobby bar. Súčasťou hotela sú aj priestory centra bezpečnej jazdy – Driving Academy. Je to najväčšia slovenská spoločnosť zameraná na profesionálne vzdelávanie vodičov a ponúka tréning na jedinom profesionálnom cvičisku. V blízkosti hotela sa nachádza automotodróm Slovakia Ring, na ktorom adrenalínoví nadšenci určite ocenia priestor na skúšanie limitov a výnimočnú príležitosť zažiť pocity profesionálov pri skutočných pretekoch. Hotel má výhodnú polohu pre návštevníkov, ktorí majú radi spojenie motoristického športu s oddychom.

Príjemné ubytovanie doplnené wellness centrom
Hotel ponúka ubytovanie na troch poschodiach. Hostia majú k dispozícii 39 dvojposteľových izieb typu Standard, 4 dvojposteľové izby De luxe, tri apartmány Classic a jeden apartmán Superior. Celková kapacita je 94 pevných lôžok a 18 prísteliek. Všetky izby sú komfortne zariadené moderným nábytkom, majú samostatnú kúpeľňu s WC, TV prijímač, telefón a rádio. V priestoroch hotela je možné pripojiť sa k internetu cez WiFi. Hostia, ktorí hľadajú uvoľnenie po namáhavom dni alebo uprednostňujú aktívny oddych, majú k dispozícii služby wellness centra. Načerpajú tu potrebnú energiu a doprajú oddych nielen svojmu telu, ale aj mysli. Relaxovať môžu v štyroch typoch sáun (parná, fínska, bylinková a infra), v relaxačnom bazéne s protiprúdom, vo vírivej vani alebo v tepidáriu. Na objednávku je k dispozícii pre hotelových hostí aj masér.


Pestrý jedálny lístok
Hosťom je počas dňa k dispozícii štýlovo zariadená reštaurácia s kapacitou 80 miest. V lete sa jedlo podáva aj na letnej terase s kapacitou 40 miest, ktorá je súčasťou reštaurácie. Návštevníci si môžu vybrať z bohatej ponuky jedál slovenskej a medzinárodnej kuchyne. Receptúry sú zostavené podľa najmodernejších gastronomických trendov a varí sa len z kvalitných surovín. Ponuka reštaurácie je cenovo dostupná širokej verejnosti. Pestrý jedálny lístok je doplnený veľkým výberom slovenských a medzinárodných vín. Obľúbenú šálku kávy si môžete vychutnať v lobby bare. Nápojový lístok dopĺňajú svieže alkoholické a nealkoholické nápoje.

Viac informácii nájdete na hotelring.sk

Čítajte ďalej
VIDEO
Prečítajte si aj
Najčítanejšie