29.5.2012 13:00 | Sex

Hééérečky: Járová a Plačková na pľaci vytasili prsia!

Andrea Járová a Zuzana Plačková si zahrali vo filme.
Andrea Járová a Zuzana Plačková si zahrali vo filme.
Zdroj: jf, Nový Čas
Bývalé plejmejtky Andrea Járová (28) a Zuzana Plačková (20) sa stretli na pľaci. Po boku Mariána Labudu (38) si spoločne zahrali v komédii Tak fajn.

Plejmejtky urobili to, čo najlepšie vedia. Andrea Járová (28) a Zuzana Plačková (20) dostali šancu zahviezdiť v novej pripravovanej komédii Tak fajn. Vytasili svoje vnady pred hlavným hrdinom Mariánom Labudom ml. (38), no v scenári si žiadne dialógy nenašli. Ich hlavnou úlohou na pľaci boli čistá improvizácia a smiech.

Hlavní protagonisti sú ešte stále v plnom nasadení a o dušu nakrúcajú posledné scény. V novej komédii o trojici priateľov, ktorí sú na nepodarenej dovolenke v Chorvátsku, kde je vždy niečo alebo niekto navyše, sa mihnú aj dve sexi blondínky Andrea Járová a Zuzana Plačková. Tie si užili svojich 5 minút slávy po boku herca Mariána Labudu mladšieho. „Bola to moja prvá herecká skúsenosť vo filme, no bolo to úžasné, tak ako aj Marián. Dobre sme sa zabávali,“ povedala Novému Času Plačková. Tá spolu s kamarátkou Járovou vytasili na kamery svoje silikónové megaprsia.

S prípravou na hereckú premiéru sa veľa nenamakali. „Nedostali sme žiadny scenár. Prišli sme na pľac a povedali nám, že sa máme medzi sebou rozprávať a keď prejde okolo Labuda, máme sa začať smiať,“ prezradila Plačková. Nakrúcanie samotnej scény trvalo takmer dve hodiny. Čo presne na plátnach kín zaznie z ich úst však nie je jasné, pretože sexice len improvizovali. „Premiéra komédie Tak fajn sa dostane do kín už 12. júla,“ konkretizoval šéf PR Johnny Kortis.

Aj napriek tomu, že plejmejtky vytiahli svoje najsilnejšie zbrane, Labudu nevyviedli z miery, zachoval sa ako profesionál. „Baby tam hrali opaľujúce sa devy, ja len prechádzam okolo nich. Bolo to normálne, veď je to moja práca,“ prezradil s úsmevom herec.

Čítajte ďalej
VIDEO
Najčítanejšie